Zpět k nabídce

Pronájem kancelářských prostor Liberec

Evidenční číslo: 0070
Adresa: nám. Soukenné, Liberec II-Nové Město, Liberec
Cena: Info v RK
Poznámka k ceně: cena u makléře
Info v RK

Popis nemovitosti

Nabízíme zprostředkování pronájmu unikátních prostorů o výměře až 1456m2 v centru města Liberec.
Díky stavu "shell and core" jde o mimořádnou nabídku pro svoji možnost flexibilní individualizace vnitřní dispozice na přání nájemce.
Jedná se o celé samostatné 4.NP moderní budovy přiléhající k OC FORUM. Díky velké ploše oken se jedná o světlý a vzdušný interiér.
Benefitem je tak možnost využít síť obchodů, služeb, gastronomie, parkování a současně potenciál cca 50 000 klientů, kteří denně OC navštíví.
V opačném případě je to prostor zcela odříznutý od okolí, umožňující díky své výměře zajistit dostatek soukromí.

Vstup je možný výtahem z parkoviště v 2.NP, případně přes recepci umístěnou v přízemí se vstupem z terminálu MHD Fügnerova.
Předpokládané využití je pro sídlo firmy, úřadu, kanceláře, školící prostory atd.
Centrální prostor je připravený pro sociální zařízení, kuchyňky, počítačové místnosti a je zde taktéž schodiště.
Budova disponuje 850 parkovacími místy, nájemci budou přidělena na základě dohody.
Výše nájemného je individuální. Odvíjí se od délky nájemní smlouvy, požadavků na výstavbu jednotlivých kanceláří a výměry, kterou nájemce bude využívat. Služby spojené s užíváním prostoru jsou určeny na 55Kč/m2.
Objekt je zcela prázdný a ihned volný.
Umístnění uprostřed krajského města s více než 100 tisíci obyvateli, v dosahu terminálu MHD, vlakového i autobusového nádraží, činí z nabízeného prostoru skvělou příležitost pro celou řadu firem, úřadů, případně organizací s lokálním působením.
Díky dálnici D10 jste pohodlně za 30min v Mladé Boleslavi a za 60min v Praze.

We exclusively offer rent of a unique area of 1456m2 in the city centre of Liberec. This is a great offer because of its actual building phase, shell and core, the ability to be finished according to the wish of the leaseholder.
It is an independent 4th floor in a modern building adjoining OC FORUM. It is light and airy due to huge windows. The significant benefit is the possibility to use all that the shopping centre offers - parking, shops, services, food courts and the potential of 50 000 people visiting the centre every day. On the other hand, the property is separate and offers enough space and privacy to its leaseholder.
The property is accessible by elevator from parking on the 2nd floor or by a reception on the ground floor. It is perfect for a head office, offices, training space etc. The centre part is ready for sanitary facilities, small kitchen, IT base.
The rental is negotiable, the price depends on the length of rental, demands for building, used space, number of parking spots etc. The building offers 850 parking places. The property is ready for you. Price of services is 55 CZK per m2.
The location in the middle of the town with 100 000 inhabitants, near public transport, train and bus stations makes this property perfect for many businesses, offices, and local organisations. Thanks to D10, you are in Mlada Boleslav in 30 minutes and Prague in 60 minutes.

Základní údaje

Evidenční číslo0070
Typ nemovitostiKomerční nemovitosti
UpřesněníKancelář
Typ prodejepronájem
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena999 999 999
MěnaKč/měs
Poznámka k ceněcena u makléře

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresanám. Soukenné, Liberec II-Nové Město, Liberec
AdresaLiberec, Liberec II-Nové Město
GPS latitude50.76711458
GPS longitude15.05588367

Vlastnosti, volby

Konstrukce budovyPanelová
VybaveníZařízeno nábytkem, Parkování
OdpadVeřejná kanalizace

Plochy

Užitná1 456 m2
Kancelář1 456 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP4

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Michal Řehoř

... nebo zavolejte makléři